• Linkedin
 • Slovak
 • English

Čo robíme

Tvoríme softvér

Pridávame hodnotu
vášmu biznisu

Staráme sa o vás

Priemyselná výroba

 • Manufacturing Enterprise Solutions-MES
 • SAP/Systémová integrácia
 • Industry 4.0
 • Big Data
 • a viac...

Zabezpečenie kvality výroby

 • 8D Reporting
 • Shipping Audit riešenia
 • Riadenie zmien vo výrobe
 • Monitoring kvality

ERP

 • Development: Infor
 • Development: Custom ERP
 • Systémová integrácia

Enterprise Mobility

 • Mobile Field Service riešenia - Sales, Service, CRM
 • Mobile Computing pre spoločnosti
 • Mobile Reporting

Risk Management

 • Risk Managment System pre obce
 • Security Managment System pre športové akcie

Systémy pre leteckú dopravu

 • Letecké rezervačné systémy
 • Integračná platforma

Ako to funguje

Počúvame

zanietene

Analyzujeme

detailne

Tvoríme

profesionálne

Dodávame

načas

Staráme sa

dlhodobo

Kto sme

O nás

 • Sme s vami už viac ako 22 rokov
 • Dokončili sme 900+ projektov
 • Pôsobíme medzinárodne. Naši zákazníci sú z Nemecka, Švajčiarska, Anglicka, Rakúska, Číny, Francúzska, Holandska, Slovenska, Čiech, Poľska a Turecka
 • Hovoríme vaším jazykom, ovládame vaše procesy horizontálne i vertikálne. Výroba, poisťovníctvo, doprava, logistika, svet bánk a financií, predaj, služby, rizikový manažment

Práca

 • Baví nás programovanie
 • Páčia sa nám “smart” riešenia
 • Baví nás pracovať s dátami, bez ohľadu na veľkosť
 • Máme radi technologické vychytávky
 • Poznáme IT

Náš tím

 • Sme tím 28 profesionálov - mix "drajvu" a skúseností
 • Naša práca nás baví
 • Vzdelávať sa nás baví
 • Sme lojálni. V AP softe pracujeme priemerne 10+ rokov s takmer neexistujúcou fluktuáciou
 • Máme radi ťah na bránku


AP soft V ČÍSLACH

0

rokov skúsenosti vo vývoji softvéru

0

zamestnancov s vášňou pre vývoj softvéru

0

spokojných zákazníkov z 11 krajín

0

zrealizovaných projektov

Naši zákazníci

Už 22 rokov pre vás vytvárame úspešné projekty.

Skupina Vaillant Group zastrešuje osem významných značiek z oblasti výroby vykurovacej a chladiacej techniky. So svojími 12 400 zamestnancami a ročným obratom 2,4 miliardy EUR patrí k najväčším spoločnostiam v oblasti tepelnej techniky na svete vôbec. AP softu sa po úspešných start-up projektoch pre lokálny výrobný závod podarilo stať sa koncernovym dodávateľom kľúčových častí nového systému výroby (MES - Manufacturing Enterprise Solutions) pre celú skupinu. Cieľovou víziou je implementácia štandardu Industry 4.0 a Smart Factory. Naše partnerstvo trvá už viac ako 12 rokov.
Riešenia, služby: MES výrobný systém (Manufacturing Enterprise Solutions), Systémový integrátor
Technológie: PHP, Java Script, .NET, MySQL
AXA Winterthur je popredným poisťovateľom vo Švajčiarsku a jedna z najväčších poisťovní vo svete.
Riešenie: Projektový manažment a webové aplikácie zamerané na hromadné spracovanie údajov pomocou technológie jBMP, finančná účtovná aplikácia, hromadné spracovanie dát v Tomcat atď.
Technológie: ASP.NET 3.5, IIS 7, MS SQL 2008, .NET Remoting, Web Services, PInvoke, jBPM
UBS Switzerland AG, globálny hráč na finančnom trhu, najväčšia banka vo Švajčiarsku, pôsobí v 52 krajinách a zamestnáva celosvetovo 61 000 zamestnancov.
Riešenia: Softvérový modul na podporu obchodovania s cennými papiermi, Podsystémy transakčného softvéru
Technológie Progress 10
Švajčiarska spoločnosť StadlerRail AG je popredný výrobca medzinárodných vlakových súprav, ktorý so svojími 11 pobočkami zamestnáva viac ako 7000 zamestnancov vo svete. Pre StadlerRail AG sme vyvinuli softvér „TEC“, ktorý je nasadený vo všetkých výrobných závodoch vo Švajčiarsku, Poľsku a Bielorusku.
Riešenia: Projektový manažment a vývoj desktop aplikácie (Ticket Tool). Softvér TEC je nástroj na podporu procesu výroby vlakových súprav a ich uvedenia do prevádzky.
Technológie: VB .net, MS SQL Server
Branchen Versicherung Schweiz je uznávaná švajčiarska poisťovňa založená pred 114 rokmi, ktorá si svoje dominantné postavenie na poistnom trhu udržiava už roky. Na základe mandátu od spoločnosti Collumino už niekoľko rokov spolupracujeme.
Projekt: Aplikácia pre správu poistenia: Vývoj, údržba, optimalizácia a dlhodobá podpora
Technológie: Java Desktop, MSSQL, Sparx Enterprise Architect (DB generator), Ant build Skripte, Jenkins Build Server, Wiki Dokumentation, Mantis, automatic GUI testing QF-Test, Release Planung a Release Candidate Test.
LEONI je globálny líder pre výrobu optických vlákien, káblových zväzkov a systémov pre automobilový priemysel, telekomuinikácie, IT, zdravotnícky a energetický sektor. Má 92 pobočiek vo svete a viac ako 82 000 pracovníkov v 31 krajinách.
Riešenia: 1. Quality Management- IS na sledovanie kvality výroby, 2. Web aplikácia Zmenovka - IS na koordináciu a riadenie zmien vo výrobe
Technológie: EXTJS 3, Spring MVC, MyBatis, PostgreSQL, BIRT report tool
Spoločnosť PHASE patrí medzi renomovaných výrobcov originálnych sedacích súprav, ktorých kvalita je známa tisíckam spokojných zákazníkov nielen na Slovensku, v Čechách, ale aj v celej Európe.
Riešenie: Individuálny ERP (Enterprise Resource Planning) - IS Phasesoft
Technológie: DevExpress, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, SQL Server 2008
Talianska spoločnosť Natuzzi je popredným svetovým výrobcom sedačiek, ktorý je na trhu už od roku 1959. Je jedným z najznámejších mien v globálnom nábytkárskom priemysle vôbec. V súčasnosti dodáva firma Natuzzi svoje výrobky do 123 rôznych krajín na piatich kontinentech. Pre spoločnosť Phase sme vytvorili individuálny ERP systém na predaj sedačiek Natuzzi pre Slovenskú a Českú republiku.
Riešenie: Individuálny ERP (Enterprise Resource Planning)
Technológie: DevExpress, VB.NET, ASP.NET, JavaScript, SQL Server 2008
Orange je najväčší mobilný operátor na Slovensku, kde pôsobí už desať rokov a vybudoval si stabilnú pozíciu lídra, ktorého majú radi už vyše tri milióny zákazníkov. Naša spolupráca trvá už od roku 2009.
Projekty: TELCO, Analýza procesov v rámci systému elektronického obchodovania
Technológie: Oracle PL/SQL, Oracle Reports, Tibco
Oracle Slovensko spol. s r.o. je súčasťou Oracle corporation, ktorá za posledných 30 rokov sa stala najväčšou spoločnosťou na svete poskytujúcou podnikový softvér.
Projekt: Data-Warehouse-Applikation
Technológia: Oracle PL/SQL - Data Mining, Data Transformation
APM Consulting je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa etablovala ako spoločnosť poskytujúca IT služby pre malé a stredné podniky v oblasti stavebníctva a strojárstva.
Projekt: Risk Management System, Ticketing systém
Technológie: ASP.NET, DevExpress, MS SQL Server
Netzmedien je jeden z lídrov medzi vydavateľmi pre oblasť IT vo Švajčiarsku, ktorý vydáva týždenný magazín Netzwoche s viac ako 15 000 predplatiteľmi.
Projekt: B2B/B2C portálové riešenie pre online verziu magazínu
Technológie: .NET, MS SQL Server
Syfex ag je poskytovateľom a implementátorom mobilných priemyselných riešení so sídlom v Bazileji, Švajčiarsko. AP soft spolupracuje s firmou syfex ag od začiatku jej existencie od roku 2000.
Projekty: 1. Mobile service - mobilné aplikácie pre servisné služby, 2. Mobile sales - mobilné aplikácie na podporu predaja a optimalizáciu firemných procesov.
Technológie: .NET, MS SQL Server, WPF, WinForm, ASP.NET WebForm, ASP.NET MVC
ERNI je medzinárodná poradenská spoločnosť založená v roku 1994 vo Švajčiarsku. Spoločnosť je špecializovaná predovšetkým na softvérové inžinierstvo, ktoré umožňuje a prináša inovácie v spolupráci s technológiami.
Projekt: Firmware pre vnorené tzv.embedded systémy, Švajčiarsko
Technológie: vlastný operačný systém, UML, C
Vectoris AG je švajčiarska IT poradenská firma špecializujúca sa na optimalizáciu IT systémov a procesov.
Projekt: Security Management System, Vývoj ASP.NET internet a iOS, Android aplikácií
Technológie: Asp.NET, VB.Net, MS SQL Server
Pre Švajčiarsky olympíjsky výbor sme realizovali systém na podporu organizácie športových podujatí v spolupráci so spoločnosťou Vectoris AG, Bazilej.
Projekt: Security Management System, Vývoj ASP.NET internet a iOS, Android aplikácií
Technológie: Asp.NET, VB.Net, MS SQL Server
Infor je jedným z najpoužívanejších podnikových informačných systémov, ktorý pomáha už viac ako 90 000 zákazníkov v 170 krajinách zlepšovať podnikové procesy a rast. Systém obsahuje všetky podstatné moduly - Výroba, Sklad, Plánovanie, Zákazky, Objednávky a zároveň dopĺňa operačné systémy, ako je napríklad ERP, CRM, EAM, FM.
Projekty: Vývoj core modulu PROJECT, customizing
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na synchronizáciu INFOR – MS PROJECT
Swissform je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu komponentov z plechu a ocele. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Projekt: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na sychronizáciu INFOR – MS PROJECT
ATeBe je švajčiarska IT spoločnosť poskytujúca služby softvérového vývoja.
Riešenia: 1. SaaS (Software as a Service) B2C online portál e-Origin pre správu CO (Osvedčení o pôvode tovaru), certifikáciu faktúr, atestácií a iných vývozných dokumentov, ktorý využíva x švajčiarskych obchodných komôr. 2. Humaris je IS na podporu pracovnej integrácie zdravotne postihnutých, nezamestaných a seniorov.
Technológie: e-origin - NET 4.5 (C#, WebForms), Firebird database, HTML, JavaScript, Humaris - NET 4.5 (VB.NET), MS SQL Server, WCF, Word automation
Handelskammer beider basel je najväčšia obchodná komora vo Švajčiarsku, ktorá má viac ako 2100 členov. V spolupráci so spoločnosťou ATeBe sme vyvinuli a implementovali on-line riešenie pre švajčiarske obchodné komory.
Riešenie: 1. SaaS (Software as a Service) B2C online portál e-Origin pre správu CO (Osvedčení o pôvode tovaru), certifikáciu faktúr, atestácií a iných vývozných dokumentov, ktorý využíva x švajčiarskych obchodných komôr.
Technológie: NET 4.5 (C#, WebForms), Firebird database, HTML, JavaScript
ABAG je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa zaoberá technológiami na čistenie potrubia, mechaniky, stavebníctva, inštalatérstva. Na základe mandátu spoločnosti syfex AG sme implementovali interný IS.
Projekt: ERP (Enterprise Resource Planning) - IS X-service (Objednávky, Spracovanie faktúr, Plánovanie práce, Reporting, Identifikácia hovoru)
Technológie: Server, Windows klient: WPF, ASP.NET, VB.NET, SQL Server, iPad/iPhone: Cocoa, Cordova
Collumino je etablovaná švajčiarska IT firma vyvíjajúca úspešné webové a mobilné aplikácie.
Riešenie: Procesné riešenie pre inžinierske stavby: Buildastiq
Technológie: Java, WildFly, PostGreSQL
Buildastiq AG je modulárna IT platforma slúžiaca na optimalizáciu procesov v stavebných projektoch.
Riešenie:: Procesné riešenie pre inžinierske stavby: Buildastiq
Technológie: Java Enterprise Edition, Wildfly, PostgreSQL
Buderus je najväčším výrobcom techniky na vykurovanie a ohrev vody na svete a jej obrat presahuje 3 miliardy eur. Od roku 2004 je súčasťou medzinárodného koncernu Bosch. Na základe mandátu od spoločnosti syfex AG sme sa podieľali na vývoji a implementácií servisnej aplikácie.
Riešenie: Servisná aplikácia BuMo skladajúca sa z webovej časti a mobilnej časti, ktorá je priamou aplikáciou WPF pre tablety Windows.
Technológie: NET 4.6 (VB.NET), WPF, WCF, MS SQL Server, MS SQL Server CE
TOBLER Heizungservice je švajčiarska spoločnosť patriaca do skupiny TOBLER GROUP, ktorá dodáva a servisuje zariadenia pre výrobu tepla v domácnostiach už od roku 1957. Na základe mandátu od spoločnosti syfex AG sme realizovali servisný systém.
Riešenie:: Servisný systém pre Windows tablet používaný pracovníkmi v teréne
Technológia: .NET, WPF, ASP.NET , SQL Server, Reporting Services, Merge Replication, Appoinment Engine, SQL Compact, GIS, Barcode, Bluetooth
HSB je švajčiarska spoločnosť, ktorá zabezpečuje inštaláciu, prevádzku a údržbu vykurovacích zariadení. Na základe mandátu od spoločnosťi syfex AG sme vyvinuli a implementovali IS.
Riešenie: Servisná aplikácia tvorená z webovej časti a mobilnej časti, ktorá je priamou aplikáciou WPF pre tablety Window s konektivitou na ERP systém
Technológie: .NET, WPF, SQL Server, Reporting Services, Merge Replication, Appoinment Engine, FileSync, SQL Compact, Barcode, Bluetooth
Nurissa je švajčiarska spoločnosť ponúkajúca kompletné stravovacie systémy a zariadenia pre firmy rôznej veľkosti. Na trhu pôsobí už od roku 1962. Na základe mandátu od spoločnosti syfex AG sme vyvinuli a implementovali servisnú aplikáciu.
Riešenie: Servisná aplikácia pre Android telefóny, tablety s offline funkcionalitou
Technológie: .NET, ASP.NET, SQL Server, Change Tracking, Reporting Services, SQLite
Pre švajčiarsku renomovanú leteckú spoločnosť Air Prishtina, ktorá sprostredkováva lety do vyhľadávaných destinácií v rámci Európy, vyvíjame v súčasnosti webovú stránku a portál pre bookovanie leteniek.
Projekt:: Web a portál pre bookovanie leteniek
Technológie: C#.NET, ASP.NET, MS SQL Server
RUAG je rakúska firma, ktorá sa zameriava na vývoj inovácií a medzinárodných špičkových technológií v oblasti leteckého priemyslu a obrany. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznícke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na synchronizáciu INFOR – MS PROJECT
Eldisy je nemecká výrobná spoločnosť sa zaoberá navrhovaním a výrobou tesniacich systémov pre automobilový priemysel. .
Projekt: Aplikácia Mobile Stock spojená s ERP Infor
Technológie: NET, ASP.NET, C #, MVC, HTML, CSS (yaml), JavaScript (jQuery), Oracle
Prevolution je nemecká poradenská firma, ktorá navrhuje riešenia pre digitalizáciu podnikových procesov.
Riešenie: Service portal
Technológie: C#, .NET framework, DevExpress, CHERWELL SOFTWARE
Multipond je nemecká spoločnosť, ktorá je priekopníkom v odvetví meracích a vážiacich systémov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na sychronizáciu INFOR – MS PROJECT
Palfinger je rakúsku nadnárodnú spoločnosť, ktorá vyvíja zdvíhacie riešenia pre použitie v úžitkových a námorných oblastiach už od roku 1932 . V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na synchronizáciu INFOR – MS PROJECT
UNTHA je rakúska spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v rámci technológií drtenia materiálov či odpadov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.Riešenie:Prispôsobenie ERP Infor na mieruTechnológie:Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na sychronizáciu INFOR – MS PROJECT
Zoerkler je rakúska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na rýchlu a flexibilnú výrobu častí strojov z najrôznejších materiálov s akoukoľvek povrchovou úpravou alebo tepelným spracovaním. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie:: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na synchronizáciu INFOR – MS PROJECT
KOSME je medzinárodná spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába celý rad obalov, a zároveň prináša alternatívne riešenia v odvetví obalov a nápojov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na sychronizáciu INFOR – MS PROJECT
Spoločnosť Rubner je členom medzinárodnej podnikateľskej skupiny The Rubner Group a zamestnáva viac ako 1 500 zamestnancov a je referenčnou spoločnosťou v oblasti spracovania dreva. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na sychronizáciu INFOR – MS PROJECT
Technosert Electronic GmbH je rakúska elektrotechnická a elektronická výrobná spoločnosť so sídlom v Linzi a na trhu pôsobí už 30 rokov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na sychronizáciu INFOR – MS PROJECT
AMATIC Industries, ktorá je integrovaným dodávateľom prémiových herných produktov a úspešne pôsobí na medzinárodnom trhu s kasínami a hazardnými hrami už viac ako 20 rokov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Technológie: Vlastný programovací jazyk podobný VB, Oracle, MS SQL Server, CR8, Cognos Tools pre MIS Cubes (Impromptu, Powerplay), Interface na synchronizáciu INFOR – MS PROJECT
Aveco de Bondt je holandská developerská spoločnosť patriaca pod koncern VolkerVessels, nadnárodnú skupinu firiem zastrešujúca 120 spoločností so 16 000 zamestnancami a pobočkami v Holandsku, UK, Nemecku, Kanade a USA.
Projekt: Online systém pre riadenie projektov Digiprojects
Technológie: .NET, MS SQL Server
Connecta je slovenská špedičná spoločnosť špecializujúca sa na prepravu medzi Slovenskom a Nemeckom.
Projekt: IS Eu-Lkw umožňujúci komunikáciu medzi prepravcami o stave vyťaženia vozidiel.
Technológie: ASP.NET, MS SQL Server
Slovenská spoločnosť Futurelogic je na technologickom trhu už od roku 2011 a je priekopníkom hlavne v oblasti Digitálnych Biometrických Podpisov (eSign) na Slovensku a ČR.
Projekt: Denník súdneho znalca
Technológia: .NET
Brz Organisation und Bauinformatik je medzinárodná spoločnosť, ktorá je tvorca komplexného softvérového zabezpečenia pre stavebné firmy všetkých veľkostí. Centrá firmy sa nachádzajú v Nemecku, Švajčiarsku a Francúzsku. V rámci dlhodobej spolupráce s touto spoločnosťou sme sa podieľali na tvorbe rôznorodých programových modulov.
Projekty: Generalunternehmung (generálny investor), Moduly na prenos dát cez rôzne dátové rozhrania, správa stavebných katalógov
Technológia: Progress


Povedali o nás

Keď zákazníci hovoria za nás...

Zrealizovať náš informačný systém PhaseSoft s firmou AP soft bolo jedno z našich najlepších rozhodnutí za celé obdobie našej spoločnosti. Mali sme nejaké skúsenosti s firmami, ktoré programujú rôzny software, ale ani jedna nemala takú úroveň ako AP soft. Úroveň v zmysle profesionality, vysokej odbornosti a spoľahlivosti. Dokázali dať do programu také veci a súvislosti, ktoré sme si sami nevedeli ani predstaviť.

Martin Duras

CEO, PhaseV spoločnosti AP soft sme našli kreatívneho, efektívneho a spoľahlivého partnera pre vybudovanie zbrusu nového firmware pre veľmi presné embedded zariadenia. Ukázali vynikajúcu schopnosť oboznámiť s úplne neznámymi oblasťami. V priebehu trvania projektu sa ukázalo ich divergentné, abstraktné myslenie, flexibilita a schopnosť vyhnúť sa konfliktom alebo ich rozumne riešiť.

Peter Zuber

Manager, ERNI Consulting AGI have worked extensively with AP soft over the last three years to support the expansion and development of our manufacturing execution system. During that time AP soft have continued to deliver and listen to our needs and requirements first hand and worked closely with us to fulfil our vision of how things should operate. The AP soft team are excellent at taking a simple sketch or thread of an idea and translating your requirements and continually build on this too finally deliver a solution that both operates correctly but also visually exact. We seem to have a winning formula with AP Soft in terms of developing ideas jointly aiming towards are future state. Their approach is both professional and customer centric, continually communicating – which as a customer is reassuring that they are fulfilling my requirements. Overall project engagement is excellent as well as responsive and we know that AP soft are only a phone call a way to pick up any problems we may have once operational or during product testing prior go-live. I look forward to continued success working with AP soft as a trusted service to our business.

Adrian Ancliff

IMBE - Supply Chain Manager Vaillant GroupAs one of the world's market and technology leaders we had needed a strong IT partner. AP soft has been a real partner. It has helped us being quick and effective. They are natural professionals.

Dr. Frank Fuchs

Group Plant Manager Storages Vaillant Group, a member of an internationally operating heating, ventilation and air-conditioning technology concernSpoľahlivosť a kvalita sú našou filozofiou. To isté vyžadujeme od partnerov, s ktorými spolupracujeme. Firma AP soft pre nás úspešne zrealizovala projekt Quality Management. Riešenie je nasadené celosvetovo vo všetkých pobočkách v Európe, USA, Kanade, Mexiku, Afrike, Ázii. Sleduje a vyhodnocuje kvalitu výroby. Umožňuje nám promptne reagovať, reakčná doba na chyby vo výrobe bola výrazné skrátená.

Ing. Marián Čillík

Riaditeľ oddelenia Quality Management, LEONI SlowakiaNevyhýbajú sa náročným výzvam. Sú motivovaní. Ukázali vlastnú iniciatívu a profesionálne nasadenie. Boli nám dobre nápomocní. Spoločne sme dosiahli úspech.

Dr. Heinrich Meyer

CEO, Netzmedien AGWir arbeiten schon seit Jahren mit AP soft. Dabei schätzen wir die hohe Kompetenz der Entwickler und deren aktives Mitdenken im Projekt.

Thomas Aebischer

CEO, ATeBe Informatik GmbHAls Firma mit über 7000 Mitarbeitern, die seit über 75 Jahren erfolgreich Züge baut, sind wir darauf angewiesen, dass die anfallenden Tätigkeiten auf allen Fahrzeugen zentral erfasst und verwaltet werden können. Auch der Materialfluss von beanstandeten Zulieferbauteilen und von zu reparierenden Bauteilen muss gemanagt werden. Die Firma APsoft hat dafür die Applikation TEC (Ticket Erfassung und Controlling) entwickelt, welche unsere Anforderungen zur vollsten Zufriedenheit erfüllt. Bei der Entwicklung dieser Lösung schätzten wir die hohe Fachkompetenz, die Flexibilität und die Zuverlässigkeit der Firma APsoft, und die Zusammenarbeit ist immer sehr angenehm und konstruktiv. Da über tausend Mitarbeiter TEC nutzen, schätzen wir diese bestens funktionierende Applikation sehr. Auch bei Weitentwicklungen und bei Fragen können wir uns steht auf unseren Partner verlassen.

Peter Brändle

Stadler Bussnang AGNaše technológie

Neustále rozširujeme našu technologickú základňu:Naše novinky

  

ONLINE BUSINESS LADIES DAY

08.10.2020

Ako hrdý a dlhoročný člen a podporovateľ Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory by sme vás chceli pozvať na ONLINE PODUJATIE - BUSINESS LADIES DAY, ktoré sa bude konať už 15. októbra 2020. Ôsmy ročník úspešného podujatia určeného  predovšetkým pre všetky aktívne dámy, manažérky a podnikateľky. Zaujímavý program - panelová diskusia, prednášky, koučingová zóna ICF Slovak Charter Chapter a ďalšie...

Moderuje Vera Wisterová.

Tešíme sa na virtuálne stretnutie s Vami!

  

APsoft premiéra na Small Dragon Boat Festivale!

28.08.2020

V sobotu 24. júla 2020 sa náš firemný tím zúčastnil pretekov Small Dragon Boat Festival v Trenčíne.  Hoci sa festival konal už po štvrtýkrát, my sme mali premiéru. A povedzme si, dosť vydarenú. Náš 11-členný tím, plný entuziazmu a v skvelej kondícii, vyhral druhé a tretie miesto v kategórií Firmy. Základom úspešnej jazdy na dračej lodi je nielen fyzická sila jednotlivcov, ale predovšetkým tímová práca a synchronizácia posádky. A to nám „ide“ nielen v práci, ale aj na lodi.  Užili sme si vynikajúcu team-buildingovú akciu a motivovaní skvelým výkonom a  atmosférou sme sa jednoznačne zhodli:  „Vidíme sa opäť o rok, Small Dragon Boat Festival!“

  

Vitaj robotika!

05.08.2020

 

Teší nás, že môžeme ohlásiť rozšírenie nášho portfólia pre Industry 4.0, alebo štvrtej priemyselnej revolúcie, o vývoj v oblasti robotiky. Pilotným projektom je vývoj 3D Bin picking riešenia pre plne robotizovanú linku pre výrobný závod nášho dlhoročného zákazníka Vaillant Group v Anglicku. Sme radi, že sme vo výberovom konaní uspeli medzi renomovanými uchádzačmi z UK a Nemecka. Zároveň sme s nadšením privítali nového “kolegu” – kolaboratívneho robota (tzv. COBOTa) od spoločnosti Universal Robots konkrétne sa jedna o model UR10.

Ostaňte naladení.

 

 
Ďalšie novinky ...
 
  

Švajčiarsky veľvyslanec navštívil AP soft

24.03.2020

Dňa 9. marca 2020 navštívil našu spoločnosť veľvyslanec Švajčiarska na Slovensku, pán Alexander Hoffet . Sme veľmi radi, že sme mali možnosť privítať ho práve v sídle našej spoločnosti, nakoľko sme aj dlhoročným členom Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory. Pán Hoffet ocenil nielen našu, viac ako 20-ročnú spoluprácu s poprednými švajčiarskymi firmami, ale aj angažovanosť pri rozvíjaní vzájomných obchodných vzťahov s touto krajinou. Následne sa veľvyslanec presunul na stretnutie s primátorom a predstaviteľmi mesta Trenčín, na ktorom diskutovali možnosti spolupráce medzi mestom a švajčiarskou ambasádou.

   

 
  

AP soft na konferencii Smart Industry

19.12.2019

 Dňa 13. novembra 2019 sme sa zúčastnili konferencie Smart Industry: Practical Impact on Economy and Society v rámci Business Forum Switzerland Slovak Republic, v Bratislave. Biznis fórum bolo zamerané na stále aktuálnejšie diskutovanú tému Industry 4.0, známu aj ako Smart Manufacturing. Na danú tému tu odznelo viacero zaujímavých prezentácií. Druhou časťou konferencie bola panelová diskusia, ku ktorej sa pridal aj náš kolega Róbert Malina, aby prezentoval naše skúsenosti a prispel do diskusie pohľadom dodávateľa softvéru vo výrobe. Zatiaľ, čo téma Industry 4.0 bola pred 10-15 rokmi „témou budúcnosti“, tak všetci účastníci zdôraznili, že dnes sa stala realitou a proces transformácie v mnohých odvetviach aktívne prebieha. Bolo pre nás príjemným potvrdením, že sme v centre tejto transformácie spolu s našimi zákazníkmi. Organizátorom konferencie bola Švajčiarsko-slovenská obchodná komora, ktorej sme dlhoročným členom. Hlavnými partnermi boli  Bystronic Czech Republic s.r.o., KPMG Slovensko s.r.o. a Revue priemyslu.

 

 
  

AP soft, IT partner leteckej spoločnosti Chair Airlines

04.10.2019

V júni 2019 sa AP soft stal IT partnerom švajčiarskej leteckej spoločnosti Chair Airlines, ktorá zabezpečuje letové spojenie na dovolenky, či kratšie výlety v rámci Európy. Sídlo spoločnosti sa nachádza na letisku v Zürichu a v súčasnosti zamestnáva už 150 zamestnancov. AP soft zabezpečuje pre celú spoločnosť IT support, poskytuje služby v oblasti analýzy dát a integrácie systémov. Veríme, že táto spolupráca je správnym krokom pre obe strany, ktorým predovšetkým naplníme očakávania Chair Airlines na spoľahlivého a profesionálne silného IT partnera.

 
  

AP soft, partner TEDxTrenčín 2019

13.09.2019

Po úspešnej minuloročnej spolupráci sa AP soft stal aj tento rok partnerom inšpiratívneho podujatia TEDxTrenčín 2019. Jedná sa o slovenskú verziu celosvetovo známej konferencie TED - Technology, Entertainment, Design, ktorá sa koná v USA a vytvára priestor pre kreatívnych ľudí všetkých vekových kategórií. V USA prednášali osobnosti ako spoluzakladateľ Microsoftu Bill Gates, či bývalý britský premiér Gordon Brown. Akcia sa koná už 28. septembra v Piano Club Trenčín a prinesie top osobnosti zo Slovenska aj zahraničia, ktorého súčasťou budeme aj my. Viac informácií o TEDxTrenčín 2019.

 
  

AMS+ integrovaný so SAP

04.07.2019

Po 15 mesiacoch vývoja sa nám podarilo dosiahnúť prvý dôležitý míľnik v rámci vlajkovej lode medzi projektami pre Vaillant Group – projekt integrácie medzi MES (Manufacturing Execution System) systémom AMS+ a SAP ERP systémom s názvom AMS+ meets SAP. AP soft je dodávateľom kľúčových online modulov skupinového MES (Manufacturing Execution System) systému s názvom AMS+ od jeho vzniku počas posledných 7 rokov. Riešenie bolo úspešne nasadené v dvoch výrobných závodoch Vaillant Group v Nemecku. Projekt eliminuje nutnosť manuálnych intervencií na minimum, automatizuje a optimalizuje procesy v závodoch. Dáta medzi SAP a MES sú prenášané vo formáte IDOCs (SAP intermediate document), pričom prenos dosahuje niekoľko sto tisíc dokumentov za smenu. Na spätný prenos dát do SAP je využívané rozhranie SAP BAPI.V nadchádzajúcich mesiacoch sa tešíme na ďalšie dôležité míľniky projektu, implementáciu v ďalších výrobných závodoch a hlbšiu integráciu MES so SAP master datami, ako sú Bill of Material, Routings alebo Product Hierarchy.

 
  

Software VizTest – nový duochromatický sférocylindrický test

27.06.2019

Pre spoločnosť Prvá optická s.r.o. sme úspešne vyvinuli software VizTest, na ktorom sme pracovali takmer 3 roky. Predstavuje nový typ duochromatického sférocylindrického testu slúžiaceho na jemné dokorigovanie sférickej, ale aj cylindrickej zložky korekcie refrakčnej vady. Nutnou podmienkou pre aplikáciu testu je znalosť osi korekčného cylindra. Pomocou software je možné jednoducho docieliť presné a správne refrakčné hodnoty. Na princíp nového kombinovaného duochromatického sférocylindrického testu bol Úradom priemyselného vlastníctva SR udelený patent. Test bol prezentovaný aj na medzinárodnom veľtrhu optiky, optometrie a oftalmológie OPTA 2019.

 
  

AP soft je partnerom bežeckých podujatí!

11.04.2019

Spoločnosť AP soft sa po prvý krát stala partnerom významných bežeckých podujatí v Trenčíne. Prvou zo série podporovaných akcií je benefičný beh Pro Autis , ktorý odštartuje už túto sobotu 13. apríla 2019. Cieľom je podporiť občianske združenie Autis, ktoré sa venuje deťom s autizmom. V poradí druhým behom je verejnosťou obľúbený Night Run Trenčín (25.5.2019) a na záver najnáročnejší, no veľmi populárny Trenčiansky polmaratón (8.9.2019). Hlavnou motiváciou našej podpory je inšpirovať všetkých ľudí k športovaniu a zároveň podporiť dobrú vec. Na štart všetkých troch pretekov sa odhodlane postavia aj zamestnanci AP softu...Začnite automatizovať vaše procesy

Ktoré vaše firemné procesy vám môžeme pomôcť zautomatizovať?
Dajte nám vedieť a staňte sa aj vy súčasťou Industry 4.0

Cookies uľahčujú poskytovanie našich služieb. Používaním našich služieb súhlasíte, že používame súbory cookie.