• Linkedin
 • Slovak
 • English

AP soft - váš partner pre vývoj softvéru

Objavte náš ebook
5 najčastejších problémov vo výrobe a ako ľahko ich eliminovať

Čo robíme

Tvoríme softvér

Pridávame hodnotu
vášmu biznisu

Staráme sa o vás

Priemyselná výroba

 • Manufacturing Enterprise Solutions-MES
 • SAP/Systémová integrácia
 • Zabezpečenie kvality výroby
 • Industry 4.0
 • a viac...

Automotive

 • Riadenie zmien vo výrobe
 • Monitoring kvality

ERP

 • Development: Infor
 • Development: Custom ERP
 • Systémová integrácia

Enterprise Mobility

 • Mobile Field Service riešenia - Sales, Service, CRM
 • Mobile Computing pre spoločnosti
 • Mobile Reporting

Risk Management

 • Risk Managment System pre obce
 • Security Managment System pre športové akcie

Systémy pre leteckú dopravu

 • Letecké rezervačné systémy
 • Integračná platforma

Ako to funguje

Počúvame

zanietene

Analyzujeme

detailne

Tvoríme

profesionálne

Dodávame

načas

Staráme sa

dlhodobo

Kto sme

O nás

 • Sme s vami už viac ako 26 rokov
 • Dokončili sme 1250+ projektov
 • Pôsobíme medzinárodne. Naši zákazníci sú z Nemecka, Švajčiarska, Anglicka, Rakúska, Číny, Francúzska, Holandska, Slovenska, Čiech, Poľska a Turecka
 • Hovoríme vaším jazykom. Ovládame vaše procesy horizontálne i vertikálne. Výroba, automotive, logistika, predaj, služby, rizikový manažment...

Práca

 • Baví nás programovanie
 • Páčia sa nám “smart” riešenia
 • Baví nás práca s dátami, bez ohľadu na veľkosť
 • Máme radi technologické "vychytávky"
 • Poznáme IT

Náš tím

 • Sme tím 35 profesionálov - mix "drajvu" a skúseností
 • Naša práca nás baví
 • Vzdelávať sa nás baví
 • Sme lojálni. V AP softe pracujeme priemerne 10+ rokov s takmer neexistujúcou fluktuáciou
 • Máme radi ťah na bránku


AP soft V ČÍSLACH

0

rokov skúsenosti vo vývoji softvéru

0

zamestnancov s vášňou pre vývoj softvéru

0

spokojných zákazníkov z 11 krajín

0

zrealizovaných projektov

Naši zákazníci

Už 26 rokov pre vás vytvárame úspešné projekty.

Skupina Vaillant Group zastrešuje osem významných značiek z oblasti výroby vykurovacej a chladiacej techniky. So svojimi 16 600 zamestnancami a ročným obratom 3,6 miliardy EUR patrí k najväčším spoločnostiam v oblasti tepelnej techniky na svete. AP softu je koncernovým dodávateľom systému výroby (MES - Manufacturing Enterprise Solutions) pre celú skupinu. Naše partnerstvo trvá už viac ako 15 rokov.
Riešenia, služby:MES výrobný systém, Systémový integrátor
Spoločnosť SEOYON E-HWA je jedným z najvýznamnejších dodávateľov automobilových interiérových dielov. Medzi jej hlavné činnosti patrí výroba interiérových dielov pre vozidlá KIA, Hyundai, VW a Audi.
Projekty:Change management
AXA Winterthur je popredným poisťovateľom vo Švajčiarsku a jedna z najväčších poisťovní vo svete.
Riešenie:Projektový manažment a webové aplikácie zamerané na hromadné spracovanie údajov, finančná účtovná aplikácia, hromadné spracovanie dát v Tomcat
UBS Switzerland AG, globálny hráč na finančnom trhu, najväčšia banka vo Švajčiarsku, pôsobí v 52 krajinách a zamestnáva celosvetovo 61 000 zamestnancov.
Riešenia:Softvérový modul na podporu obchodovania s cennými papiermi, Podsystémy transakčného softvéru
Švajčiarska spoločnosť StadlerRail AG je popredný výrobca medzinárodných vlakových súprav, ktorý so svojimi 11 pobočkami zamestnáva viac ako 7000 zamestnancov vo svete.
Riešenia:Projektový manažment a vývoj desktop app (Ticket Tool). Softvér TEC je nástroj na podporu procesu výroby vlakových súprav a ich uvedenia do prevádzky.
Branchen Versicherung Schweiz je švajčiarska poisťovňa založená pred 114 rokmi, ktorá si svoje dominantné postavenie na poistnom trhu udržiava už roky. Na základe mandátu od spoločnosti Collumino už niekoľko rokov spolupracujeme.
Projekt:Aplikácia pre správu poistenia
LEONI je globálny líder pre výrobu optických vlákien, káblových zväzkov a systémov pre automobilový priemysel, telekomunikácie, IT atď.. Má 92 pobočiek vo svete a viac ako 82 000 pracovníkov v 31 krajinách.
Riešenia:1. Quality Management- IS na sledovanie kvality výroby, 2. Web aplikácia Change Management - IS riadenia zmien vo výrobe
Spoločnosť PHASE patrí medzi renomovaných výrobcov a predajcov sedacích súprav na Slovensku, v Čechách, ale aj v celej Európe.
Riešenie:ERP systém - IS PhaseSoft
Talianska spoločnosť Natuzzi je popredným svetovým výrobcom sedačiek, ktorý je na trhu už od roku 1959. Svoje sedacie súpravy dodáva do 123 rôznych krajín na piatich kontinentoch. Pre spoločnosť Phase sme zrealizovali ERP systém na predaj sedačiek v SR, ČR.
Riešenie:ERP systém
Orange je najväčší mobilný operátor na Slovensku, kde pôsobí už desať rokov v pozícií stabilného lídra. Naša spolupráca trvá už od roku 2009.
Projekty:TELCO, Analýza procesov v systéme elektronického obchodovania
Oracle Slovensko spol. s r.o. je súčasťou Oracle Corporation, ktorá za posledných 30 rokov sa stala najväčšou spoločnosťou na svete poskytujúcou podnikový softvér.
Projekt:Data-Warehouse-Applikation
APM Consulting je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa etablovala ako spoločnosť poskytujúca IT služby pre malé a stredné podniky v oblasti stavebníctva a strojárstva.
Projekt:Risk Management System, Ticketing systém
Netzmedien je jeden z lídrov medzi vydavateľmi pre oblasť IT vo Švajčiarsku, ktorý vydáva týždenný magazín Netzwoche s viac ako 15 000 predplatiteľmi.
Projekt:B2B/B2C portálové riešenie pre online verziu magazínu
Syfex ag je poskytovateľom mobilných priemyselných riešení so sídlom v Bazileji, Švajčiarsko. AP soft spolupracuje s firmou syfex ag už od roku 2000.
Projekty:1. Mobile Service - mobilné aplikácie pre servisné služby, 2. Mobile Sales - mobilné aplikácie na podporu predaja a optimalizáciu firemných procesov.
ERNI je medzinárodná poradenská spoločnosť špecializovaná na softvérové inžinierstvo založená v roku 1994 vo Švajčiarsku.
Projekt:Firmware pre v tzv.embedded systémy
Vectoris AG je švajčiarska IT poradenská firma špecializujúca sa na optimalizáciu IT systémov a procesov.
Projekt:Security Management System, Vývoj ASP.NET internet a iOS, Android aplikácií
Pre Švajčiarsky olympijsky výbor sme realizovali systém na podporu organizácie športových podujatí v spolupráci so spoločnosťou Vectoris AG, Bazilej.
Projekt:Security Management System, Vývoj ASP.NET internet a iOS, Android aplikácií
Infor - jeden z najpoužívanejších podnikových IS, ktorý pomáha už viac ako 90 000 zákazníkov v 170 krajinách zlepšovať podnikové procesy. Systém obsahuje všetky podstatné moduly - Výroba, Sklad, Plánovanie, Zákazky, Objednávky a zároveň dopĺňa operačné systémy, ako je napríklad ERP, CRM, EAM, FM.
Projekty:Vývoj Core modulu PROJECT, Customizing
Swissform je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu komponentov z plechu a ocele. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Projekt:Custom ERP
ATeBe je švajčiarska IT spoločnosť poskytujúca služby softvérového vývoja.
Riešenia:1. SaaS (Software as a Service) - B2C online portál e-Origin pre správu Osvedčení o pôvode tovaru 2. Humaris je IS na podporu pracovnej integrácie zdravotne postihnutých, nezamestnaných a seniorov.
Handelskammer beider basel je najväčšia obchodná komora vo Švajčiarsku, ktorá má viac ako 2100 členov. V spolupráci so spoločnosťou ATeBe sme vyvinuli a implementovali on-line riešenie pre švajčiarske obchodné komory.
Riešenie:1. B2C online portál e-Origin pre správu CO (Osvedčení o pôvode tovaru), certifikáciu faktúr, atestácií a iných vývozných dokumentov, ktorý využíva x švajčiarskych obchodných komôr.
ABAG je švajčiarska spoločnosť, ktorá sa zaoberá technológiami na čistenie potrubia, mechaniky, stavebníctva, inštalatérstva. Na základe mandátu spoločnosti syfex AG sme implementovali interný IS.
Projekt:ERP systém - IS X-service (Objednávky, Spracovanie faktúr, Plánovanie práce, Reporting, Identifikácia hovoru)
Collumino je etablovaná švajčiarska IT firma vyvíjajúca úspešné webové a mobilné aplikácie.
Riešenie:Procesné riešenie pre inžinierske stavby: Buildastiq
Buildastiq AG je modulárna IT platforma slúžiaca na optimalizáciu procesov v stavebných projektoch.
Riešenie::Procesné riešenie pre inžinierske stavby: Buildastiq
Buderus je najväčším výrobcom techniky na vykurovanie a ohrev vody na svete. Jej obrat presahuje 3 miliardy eur. Na základe mandátu od spoločnosti syfex AG sa podieľame na vývoji a implementácií servisnej aplikácie.
Riešenie:Servisná aplikácia BuMo (webová a mobilná časť, WPF pre tablety Windows).
TOBLER Heizungservice je švajčiarska spoločnosť patriaca do skupiny TOBLER GROUP, ktorá dodáva a servisuje zariadenia pre výrobu tepla v domácnostiach už od roku 1957. Na základe mandátu od spoločnosti syfex AG sme realizovali servisný systém.
Riešenie:Servisný systém pre Windows tablet používaný pracovníkmi v teréne
HSB je švajčiarska spoločnosť, ktorá zabezpečuje inštaláciu, prevádzku a údržbu vykurovacích zariadení. Na základe mandátu od spoločnosťi syfex AG sme vyvinuli a implementovali IS.
Riešenie:Servisná aplikácia, ktorá je priamou aplikáciou WPF pre tablety Window s konektivitou na ERP systém
Nurissa je švajčiarska spoločnosť ponúkajúca kompletné stravovacie systémy a zariadenia pre firmy rôznej veľkosti. Na trhu pôsobí už od roku 1962. Na základe mandátu od spoločnosti syfex AG sme vyvinuli a implementovali servisnú aplikáciu.
Riešenie:Servisná aplikácia pre Android telefóny, tablety s offline funkcionalitou
RUAG je rakúska firma špecializujúca sa na vývoj inovácií a medzinárodných špičkových technológií v oblasti leteckého priemyslu a obrany. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Riešenie:Customizing ERP Infor
Eldisy je nemecká výrobná spoločnosť sa zaoberá navrhovaním a výrobou tesniacich systémov pre automobilový priemysel.
Projekt:Aplikácia Mobile Stock spojená s ERP Infor
Prevolution je nemecká poradenská firma, ktorá navrhuje riešenia pre digitalizáciu podnikových procesov.
Riešenie:Service portal
Multipond je nemecká spoločnosť, ktorá je priekopníkom v odvetví meracích a vážiacich systémov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie: Customizing ERP Infor
Palfinger je rakúsku nadnárodnú spoločnosť, ktorá vyvíja zdvíhacie riešenia pre použitie v úžitkových a námorných oblastiach už od roku 1932 . V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Riešenie:Customizing ERP Infor
UNTHA je rakúska spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v rámci technológií drtenia materiálov či odpadov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny. Riešenie:Prispôsobenie ERP Infor na mieru
Zoerkler je rakúska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na rýchlu a flexibilnú výrobu častí strojov z najrôznejších materiálov s akoukoľvek povrchovou úpravou alebo tepelným spracovaním. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie::Customizing ERP Infor
KOSME je medzinárodná spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába celý rad obalov, a zároveň prináša alternatívne riešenia v odvetví obalov a nápojov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Riešenie:Customizing ERP Infor
Spoločnosť Rubner je členom medzinárodnej podnikateľskej skupiny The Rubner Group a zamestnáva viac ako 1 500 zamestnancov a je referenčnou spoločnosťou v oblasti spracovania dreva. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Riešenie:Custom ERP (Infor)
Technosert Electronic GmbH je rakúska elektrotechnická a elektronická výrobná spoločnosť so sídlom v Linzi a na trhu pôsobí už 30 rokov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zákaznícke zmeny.
Riešenie:Custom ERP (Infor)
AMATIC Industries, ktorá je integrovaným dodávateľom prémiových herných produktov a úspešne pôsobí na medzinárodnom trhu s kasínami a hazardnými hrami už viac ako 20 rokov. V spolupráci so spoločnosťou KLAP-T implementujeme ERP Infor a zakaznicke zmeny.
Riešenie:Customizing ERP Infor
Aveco de Bondt je holandská developerská spoločnosť patriaca pod koncern VolkerVessels, nadnárodnú skupinu firiem zastrešujúca 120 spoločností so 16 000 zamestnancami a pobočkami v Holandsku, UK, Nemecku, Kanade a USA.
Projekt:Online systém pre riadenie projektov Digiprojects
Spoločnosť De Bondt poskytuje komplexné služby pri projektovaní občianskych, priemyselných stavieb a infraštruktúry v SR aj zahraničí.
Projekty:ERP systém pre riadenie firemných procesov (modul projektového manažmentu, personalistiky a sledovania projektov)
Connecta je slovenská špedičná spoločnosť špecializujúca sa na prepravu medzi Slovenskom a Nemeckom.
Projekt:IS Eu-Lkw umožňujúci komunikáciu medzi prepravcami o stave vyťaženia vozidiel.
Slovenská spoločnosť Futurelogic je na technologickom trhu už od roku 2011 a je priekopníkom hlavne v oblasti Digitálnych Biometrických Podpisov (eSign) na Slovensku a ČR.
Projekt:Denník súdneho znalca
Optiwork je medzinárodná spoločnosť, ktorá je tvorca komplexného softvérového zabezpečenia pre stavebné firmy. Centrály firmy sa nachádzajú v Nemecku, Švajčiarsku a Francúzsku. V rámci dlhodobej spolupráce s touto spoločnosťou sme sa podieľali na tvorbe rôznorodých programových modulov.
Projekty:Generalunternehmung (generálny investor), Moduly na prenos dát, správa stavebných katalógov
KBL GmbH je nemecká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába inovatívne solária a úspešne ich uvádza na trhoch po celom svete.
Projekty:Custom ERP
Konrad Forsttechnik GmbH je rodinná spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva predovšetkým stroje na ťažbu dreva pre extrémne strmé svahy a ťažký terén. Spoločnosť sa stala globálnym technologickým lídrom v segmente lanových žeriavov v sektore ťažby dreva vo viac ako 30 krajinách
Projekty:Custom ERP
Schuh rakúska rodinná firma, ktorá sa už 8 generácií venuje stavbe karosérií. Spoločnosť je lídrom na trhu pre zákaznícke špecifické riešenia vozidiel - tepelné, chladiace a výmenné nadstavby, ako aj špeciálne transportéry pre kone a umenie, prenosové vozidlá, jatočné vozidlá.
Projekty:Custom ERP
Ekom je slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj zariadení na dodávku stlačeného vzduchu (dentálne, medicínske, priemyselné kompresory atď.)
Projekty:Skladové hospodárstvo


Povedali o nás

Keď zákazníci hovoria za nás...

Logo Phase

Zrealizovať náš informačný systém ...> PhaseSoft s firmou AP soft bolo jedno z našich najlepších rozhodnutí za celé obdobie našej spoločnosti. Mali sme nejaké skúsenosti s firmami, ktoré programujú rôzny software, ale ani jedna nemala takú úroveň ako AP soft. Úroveň v zmysle profesionality, vysokej odbornosti a spoľahlivosti. Dokázali dať do programu také veci a súvislosti, ktoré sme si sami nevedeli ani predstaviť.

Martin Duras
CEO, PhaseLogo ERNI Consulting AG

V spoločnosti AP soft sme našli kreatívneho, efektívneho a spoľahlivého partnera pre vybudovanie zbrusu nového firmware pre veľmi presné embedded zariadenia. Ukázali vynikajúcu schopnosť oboznámiť s úplne neznámymi oblasťami. V priebehu trvania projektu sa ukázalo ich divergentné, abstraktné myslenie, flexibilita a schopnosť vyhnúť sa konfliktom alebo ich rozumne riešiť.

Peter Zuber
Manager, ERNI Consulting AGLogo Vaillant Group

I have worked extensively with AP soft over the last three years to support the expansion and development of our manufacturing execution system. During that time AP soft have continued to deliver and listen to our needs and requirements first hand and worked closely with us to fulfil our vision of how things should operate. The AP soft team are excellent at taking a simple sketch or thread of an idea and translating your requirements and continually build on this too finally deliver a solution that both operates correctly but also visually exact. We seem to have a winning formula with AP Soft in terms of developing ideas jointly aiming towards are future state. Their approach is both professional and customer centric, continually communicating – which as a customer is reassuring that they are fulfilling my requirements. Overall project engagement is excellent as well as responsive and we know that AP soft are only a phone call a way to pick up any problems we may have once operational or during product testing prior go-live. I look forward to continued success working with AP soft as a trusted service to our business.

Adrian Ancliff
IMBE - Supply Chain Manager Vaillant GroupLogo Vaillant Group

As one of the world's market and technology leaders we had needed a strong IT partner. AP soft has been a real partner. It has helped us being quick and effective. They are natural professionals.

Dr. Frank Fuchs
Group Plant Manager Storages Vaillant Group, a member of an internationally operating heating, ventilation and air-conditioning technology concernLogo LEONI Slowakia

Spoľahlivosť a kvalita sú našou filozofiou. To isté vyžadujeme od partnerov, s ktorými spolupracujeme. Firma AP soft pre nás úspešne zrealizovala projekt Quality Management. Riešenie je nasadené celosvetovo vo všetkých pobočkách v Európe, USA, Kanade, Mexiku, Afrike, Ázii. Sleduje a vyhodnocuje kvalitu výroby. Umožňuje nám promptne reagovať, reakčná doba na chyby vo výrobe bola výrazné skrátená.

Ing. Marián Čillík
Riaditeľ oddelenia Quality Management, LEONI SlowakiaLogo Netzmedien AG

Nevyhýbajú sa náročným výzvam. Sú motivovaní. Ukázali vlastnú iniciatívu a profesionálne nasadenie. Boli nám dobre nápomocní. Spoločne sme dosiahli úspech.

Dr. Heinrich Meyer
CEO, Netzmedien AGLogo ATeBe Informatik GmbH

Wir arbeiten schon seit Jahren mit AP soft. Dabei schätzen wir die hohe Kompetenz der Entwickler und deren aktives Mitdenken im Projekt.

Thomas Aebischer
CEO, ATeBe Informatik GmbHLogo Stadler Bussnang AG

Als Firma mit über 7000 Mitarbeitern, die seit über 75 Jahren erfolgreich Züge baut, sind wir darauf angewiesen, dass die anfallenden Tätigkeiten auf allen Fahrzeugen zentral erfasst und verwaltet werden können. Auch der Materialfluss von beanstandeten Zulieferbauteilen und von zu reparierenden Bauteilen muss gemanagt werden. Die Firma APsoft hat dafür die Applikation TEC (Ticket Erfassung und Controlling) entwickelt, welche unsere Anforderungen zur vollsten Zufriedenheit erfüllt. Bei der Entwicklung dieser Lösung schätzten wir die hohe Fachkompetenz, die Flexibilität und die Zuverlässigkeit der Firma APsoft, und die Zusammenarbeit ist immer sehr angenehm und konstruktiv. Da über tausend Mitarbeiter TEC nutzen, schätzen wir diese bestens funktionierende Applikation sehr. Auch bei Weitentwicklungen und bei Fragen können wir uns steht auf unseren Partner verlassen.

Peter Brändle
Stadler Bussnang AGPrípadová štúdia

Case study

Hladko bežiaca výroba je všetko, na čom naozaj záleží. My to vieme, lebo s výrobnými spoločnosťami spolupracujeme už viac ako 13 rokov. Pracujeme s informáciami z reálneho sveta výroby získanými z prvej ruky. Identifikovali sme najčastejšie sa vyskytujúce problémy vo výrobe. Naša prípadová štúdia popisuje, ako môže nasadenie smart riešení dramaticky zlepšiť efektivitu vo výrobe. Prečítajte si príbeh, ako sme pomohli nášmu klientovi produkovať viac a rýchlejšie. Softvérové riešenie na mieru - smart electronic Milkrun, výrazne znížilo prestoje a eliminovalo neplánované zastavenia výroby súvisiace s logistikou.

Naše technológie

Neustále rozširujeme našu technologickú základňu:Naše novinky

  
DeBondt

ERP systém pre projekčnú spoločnosť De Bondt

09.09.2021

Úspešne sme dokončili a nasadili ERP systém pre nášho dlhoročného zákazníka, medzinárodne pôsobiacu projekčnú spoločnosť De Bondt. Podnikový systém pre riadenie firemných procesov umožňuje správu projektov a poskytuje komplexný prehľad o ich stave, ako aj práci zamestnancov. Aktuálne systém podporuje modul projektového manažmentu a personalistiky, ktoré pracujú s údajmi v reálnom čase. Modul projektového manažmentu umožňuje riadiť priebeh realizácie projektov - sledovať množstvo vykonanej práce, percento dokončenia úloh, odpracované hodiny jednotlivými pracovníkmi, ako aj porovnanie odhadovaných nákladov so skutočnými. Modul personalistiky zabezpečuje evidenciu dochádzky, dovoleniek, odpracovaných hodín zamestnanca na projektoch, a zároveň je relevantným podkladom pre mzdy. Tešíme sa, že zákazník je spokojný a plánuje už rozšírenie systému o modul, ktorý bude exportovať podklady aj pre fakturáciu. Stay tuned.

  
Robotics, Smart Manufacturing, Smart Solutions, Development,

Vitaj robotika #2 - 3D Bin Picking cieľ splnený!

20.01.2021

S potešením môžeme ohlásiť úspešné dokončenie prototypu 3D Bin Picking riešenia pre jedného z našich kľúčových zákazníkov Vaillant Group. Vision systém rozpoznáva rúrky náhodne umiestnené v koši, vypočítané súradnice odovzdáva robotickému ramenu UR10, ktoré ich vyberá z koša a premiestňuje na vopred definované miesto. Sme radi, že po úspešnej prezentácii výsledkov vedeniu zákazníka dostal projekt zelenú pre pokračovanie v roku 2021 s novým cieľom – pripraviť prototyp na nasadenie do výroby. Ostaňte s nami (opäť) naladení.

 

  
Women and technology

Rozhovory so ženami v IT

03.12.2020

Podľa údajov organizácie AJ Ty v IT neprekročilo zastúpenie žien v IT sektore hranicu  13%. Ako dôkaz, že to so ženami v IT myslime vážne, prinášame rozhovor s naším,  síce najmladším, zato však pevne etablovaným členom nášho programátorského tímu – kolegyňou Máriou. Tento úspešný príbeh rozpráva aj o tom, že život IT-čkárky v mužskom kolektíve je všetko,  len nie nuda.  Ako sa dá zladiť štúdium a práca, ktoré IT vtipy sú naj a v neposlednom rade,  aké je to pôsobiť v najlepšom kolektíve na svete 😊 Viac info sa dočítate v rozhovore  -  Mária Masárová: V IT je potreba kontinuálneho vzdelávania veľmi dôležitá | robime.it

 
Ďalšie novinky ...
 
  
Woman in business, Women in IT, Women and technology

ONLINE BUSINESS LADIES DAY

08.10.2020

Ako hrdý a dlhoročný člen a podporovateľ Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory by sme vás chceli pozvať na ONLINE PODUJATIE - BUSINESS LADIES DAY, ktoré sa bude konať už 15. októbra 2020. Ôsmy ročník úspešného podujatia určeného  predovšetkým pre všetky aktívne dámy, manažérky a podnikateľky. Zaujímavý program - panelová diskusia, prednášky, koučingová zóna ICF Slovak Charter Chapter a ďalšie...

Moderuje Vera Wisterová.

Tešíme sa na virtuálne stretnutie s Vami!

 
  
Teambuilding Small Dragon Boat

APsoft premiéra na Small Dragon Boat Festivale!

28.08.2020

V sobotu 24. júla 2020 sa náš firemný tím zúčastnil pretekov Small Dragon Boat Festival v Trenčíne.  Hoci sa festival konal už po štvrtýkrát, my sme mali premiéru. A povedzme si, dosť vydarenú. Náš 11-členný tím, plný entuziazmu a v skvelej kondícii, vyhral druhé a tretie miesto v kategórií Firmy. Základom úspešnej jazdy na dračej lodi je nielen fyzická sila jednotlivcov, ale predovšetkým tímová práca a synchronizácia posádky. A to nám „ide“ nielen v práci, ale aj na lodi.  Užili sme si vynikajúcu team-buildingovú akciu a motivovaní skvelým výkonom a  atmosférou sme sa jednoznačne zhodli:  „Vidíme sa opäť o rok, Small Dragon Boat Festival!“

 
  
Industry 4.0, Smart Manufacturing Solutions

Vitaj robotika!

05.08.2020

 

Teší nás, že môžeme ohlásiť rozšírenie nášho portfólia pre Industry 4.0, alebo štvrtej priemyselnej revolúcie, o vývoj v oblasti robotiky. Pilotným projektom je vývoj 3D Bin picking riešenia pre plne robotizovanú linku pre výrobný závod nášho dlhoročného zákazníka Vaillant Group v Anglicku. Sme radi, že sme vo výberovom konaní uspeli medzi renomovanými uchádzačmi z UK a Nemecka. Zároveň sme s nadšením privítali nového “kolegu” – kolaboratívneho robota (tzv. COBOTa) od spoločnosti Universal Robots konkrétne sa jedna o model UR10.

Ostaňte naladení.

 

 
  
The visit of the Swiss Ambassador in APsoft, Trencin

Švajčiarsky veľvyslanec navštívil AP soft

24.03.2020

Dňa 9. marca 2020 navštívil našu spoločnosť veľvyslanec Švajčiarska na Slovensku, pán Alexander Hoffet . Sme veľmi radi, že sme mali možnosť privítať ho práve v sídle našej spoločnosti, nakoľko sme aj dlhoročným členom Švajčiarsko-slovenskej obchodnej komory. Pán Hoffet ocenil nielen našu, viac ako 20-ročnú spoluprácu s poprednými švajčiarskymi firmami, ale aj angažovanosť pri rozvíjaní vzájomných obchodných vzťahov s touto krajinou. Následne sa veľvyslanec presunul na stretnutie s primátorom a predstaviteľmi mesta Trenčín, na ktorom diskutovali možnosti spolupráce medzi mestom a švajčiarskou ambasádou.

švajčiarsky veľvyslanec v APsofte

 
  
Business Forum, Industry 4.0, Smart Manufacturing Solutions, Software-vendor

AP soft na konferencii Smart Industry

19.12.2019

 Dňa 13. novembra 2019 sme sa zúčastnili konferencie Smart Industry: Practical Impact on Economy and Society v rámci Business Forum Switzerland Slovak Republic, v Bratislave. Biznis fórum bolo zamerané na stále aktuálnejšie diskutovanú tému Industry 4.0, známu aj ako Smart Manufacturing. Na danú tému tu odznelo viacero zaujímavých prezentácií. Druhou časťou konferencie bola panelová diskusia, ku ktorej sa pridal aj náš kolega Róbert Malina, aby prezentoval naše skúsenosti a prispel do diskusie pohľadom dodávateľa softvéru vo výrobe. Zatiaľ, čo téma Industry 4.0 bola pred 10-15 rokmi „témou budúcnosti“, tak všetci účastníci zdôraznili, že dnes sa stala realitou a proces transformácie v mnohých odvetviach aktívne prebieha. Bolo pre nás príjemným potvrdením, že sme v centre tejto transformácie spolu s našimi zákazníkmi. Organizátorom konferencie bola Švajčiarsko-slovenská obchodná komora, ktorej sme dlhoročným členom. Hlavnými partnermi boli  Bystronic Czech Republic s.r.o., KPMG Slovensko s.r.o. a Revue priemyslu.

 

 
  
Airline Booking System, Chair Airlines, IT Partner,

AP soft, IT partner leteckej spoločnosti Chair Airlines

04.10.2019

V júni 2019 sa AP soft stal IT partnerom švajčiarskej leteckej spoločnosti Chair Airlines, ktorá zabezpečuje letové spojenie na dovolenky, či kratšie výlety v rámci Európy. Sídlo spoločnosti sa nachádza na letisku v Zürichu a v súčasnosti zamestnáva už 150 zamestnancov. AP soft zabezpečuje pre celú spoločnosť IT support, poskytuje služby v oblasti analýzy dát a integrácie systémov. Veríme, že táto spolupráca je správnym krokom pre obe strany, ktorým predovšetkým naplníme očakávania Chair Airlines na spoľahlivého a profesionálne silného IT partnera.

 
  
Sponsorship of an inspirational conference – TEDxTrenčín 2019

AP soft, partner TEDxTrenčín 2019

13.09.2019

Po úspešnej minuloročnej spolupráci sa AP soft stal aj tento rok partnerom inšpiratívneho podujatia TEDxTrenčín 2019. Jedná sa o slovenskú verziu celosvetovo známej konferencie TED - Technology, Entertainment, Design, ktorá sa koná v USA a vytvára priestor pre kreatívnych ľudí všetkých vekových kategórií. V USA prednášali osobnosti ako spoluzakladateľ Microsoftu Bill Gates, či bývalý britský premiér Gordon Brown. Akcia sa koná už 28. septembra v Piano Club Trenčín a prinesie top osobnosti zo Slovenska aj zahraničia, ktorého súčasťou budeme aj my. Viac informácií o TEDxTrenčín 2019.

Máte predstavu o tom, koľko času denne stráca Vaša firma zbytočne?


Vo výrobnom podniku sa hodnota strateného času počíta na úrovni desiatok tisíc eur mesačne. Čas nevieme zastaviť, ani vrátiť späť, ale vieme zvyšovať jeho hodnotu. Pomôžeme vám identifikovať miesta, kde sa čas míňa neefektívne. So správnymi nástrojmi dokážeme optimalizovať vaše obchodné procesy a tak využiť každú minútu naplno. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií ako správne nastaviť vaše firemné procesy.